Witamy w Naszej Kancelarii!

O Nas

 Zapraszamy Państwa do współpracy z Kancelarią Prawną Iskra & Iskra. Jesteśmy zespołem młodych prawników, których celem jest wsparcie oraz pomoc dla naszych Klientów w podejmowanych przez nich decyzjach życiowych i gospodarczych, zarówno w życiu codziennym jak i biznesowym.

To co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdej sprawy oraz elastyczność dostosowana do Państwa oczekiwań. Zapewniamy rzetelność, bezpieczeństwo oraz najwyższy standard, jak również korzystne warunki finansowe w zakresie świadczonych usług prawnych.

Nasze sprawy

Działając na rynku warszawskim od 8 lat, świadczymy kompleksową pomoc prawną w zakresie udzielania porad prawnych oraz sporządzania opinii dotyczących zagadnień związanych z różnymi gałęziami prawa, poprzez opracowywanie wszelkiego rodzaju pism, w tym pism procesowych oraz projektów umów, statutów i regulaminów. Oferujemy również reprezentację przed sądami oraz urzędami.

Nasi klienci

Świadczymy stałą i kompleksową obsługę prawną na rzecz podmiotów gospodarczych, instytucji oraz klientów indywidualnych. Wieloletnie doświadczenie naszych prawników oraz ich fachowa wiedza od lat gwarantują najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. W Kancelarii każdy znajdzie swojego doradcę oraz satysfakcjonujące go rozwiązanie dostosowane do sytuacji prawnej oraz oczekiwań finansowych.